Karasova obecní knihovna

Hutisko-Solanec 605
75662
tel.: +420 607 664 661

knihovna@hutisko-solanec.cz
https://knihovna.hutisko-solanec.cz
verze pro mobilní telefony
https://m.knihovna.hutisko-solanec.cz

instagram
@karasova.obecni.knihovna

knihovnice: Mgr. Marie Fajkusová

Otevírací doba

pondělí    10.00 - 13.00 hodin
úterý        14.00 - 17.00 hodin
o prázdninách: jen úterý 16.00 - 19.00 hodin

Zabezpečení

Prostor knihovny je monitorován kamerovým systémem bez záznamu.

Dotazník spokojenosti

Přispějte ke zlepšení služeb v knihovně pomocí vyplnění krátkého dotazníku spokojenosti.

ODPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER

10.10.2014 08:06

Ve středu 8. října se v knihovně postupně sešlo více než 40 dětí, aby dokázaly, že jsou nejlepší. Soutěžilo se v rychlosti psaní na počítači, v psaní SMS, skládalo se puzzle, hrálo se pexeso, chytali se loupežníci a s nadšením se řvalo UBONGO! Pro méně zasvěcené - všechno jsou to společenské stolní hry. Soutěžící - vždy ve trojici - obcházeli jednotlivá stanoviště a sbírali body, které se jim zapisovaly do hracích karet. Za každé vítězství ve trojici dostávali hráči bonbón, za tři vítězství oplatek.

Samozřejmě největšími gamblery jsou menší děti. Ty si her opravdu užily. Na tomto místě děkuji paní družinářce Jitce Malinové, která mi pomáhala. Škoda, že se nezúčastnilo více starších dětí, soutěž v psaní na počítači tak mohla mít lepší úroveň. Velmi oceňuji, že se do soutěže  pustila děvčata, která výuku psaní ve škole ještě neměla. Nejlépe dopadla Aneta Maléřová. Loňský rekord sice nepřekonala, ale vedla si dobře.

Odpoledne se opravdu vydařilo a dnes víme, že nebylo poslední. Až nastanou smutné zimní časy, sejdeme se opět, doufám, že i se stršími hráči.