Karasova obecní knihovna

Hutisko-Solanec 605
75662
tel.: +420 607 664 661

knihovna@hutisko-solanec.cz
https://knihovna.hutisko-solanec.cz
verze pro mobilní telefony
https://m.knihovna.hutisko-solanec.cz

instagram
@karasova.obecni.knihovna

knihovnice: Mgr. Marie Fajkusová

Otevírací doba

pondělí    10.00 - 13.00 hodin
úterý        14.00 - 17.00 hodin
o prázdninách: jen úterý 16.00 - 19.00 hodin

Zabezpečení

Prostor knihovny je monitorován kamerovým systémem bez záznamu.

Dotazník spokojenosti

Přispějte ke zlepšení služeb v knihovně pomocí vyplnění krátkého dotazníku spokojenosti.

SOUTĚŽ NEJLEPŠÍ KNIHOVNÍK

30.04.2014 13:52

Ve čtvrtek 13. března se uskutečnilo setkání knihovníků v Masarykově veřejné knihovně na Vsetíně. Součástí tohoto setkání bylo také vyhlášení nejlepšího knihovníka okresu Vsetín za rok 2013. Byla jsem velmi překvapena, když tím nejlepším knihovníkem v kategorii dobrovolný knihovník jsem byla jmenovaná já. Nejdříve šok, protože jsem to až do poslední vteřiny vůbec nečekala, a pak ohromná radost. Jsem ráda nejen za sebe, ale hlavně za naši knihovnu.

Vím, že bychom nebyli nejlepší, kdyby nefungovala dobrá spolupráce s Obecním úřadem v čele s panem starostou ing. Petruželou. Kdybych nedostávala dostatek peněz na nákup nových knih pro vás - čtenáře. Kdybych neměla tak dobrého pomocníka, jako je paní Renata Vinklerová z Městské knihovny v Rožnově pod Radhoštěm, která mě zasvětila do práce knihovníka a dodnes je mi rádcem a kamarádkou.

A nemohli bychom být nejlepší, kdyby nebylo vás - čtenářů. Jen díky vám, kteří knihovnu navštěvujete, má moje práce smysl a knihovna se postupně stává místem kultury, místem setkání, místem, kde je hezky a dobře.

Všem, kteří se čímkoli zasloužili o získaný titul, upřímně děkuji.

Do dalších let si přeji, abychom měli dostatek financí, dobré spolupracovníky a hlavně - HODNĚ ČTENÁŘŮ. Popadněte své známé, kteří ještě knihovnu nenavštívili, a přijďte s nimi, třeba jen tak nakouknout.