KARASOVA OBECNÍ KNIHOVNA

CELÝ ČLÁNEK

Host knihovny – Zuzana Maléřová

23.10.2021

Po čtyřech a půl letech jsme mohli v naší knihovně znovu přivítat oblíbenou spisovatelku Zuzanu Maléřovou. Tentokrát přijela představit svou nivou knihu Kartografie srdce. Návštěvníci se dověděli, jak kniha vznikla, co ji k tomu vedlo, paní Maléřová přečetla i pár ukázek pro ilustraci.

Ale povídalo se o všem možném: o cestování, o její velké lásce ke zvířatům, o tom, že původně chtěla být veterinářkou, o lidech… zkrátka jak jsme u Zuzany Maléřové zvyklí – o životě.

Povídání bylo opravdu pestré, zajímavé, čas strávený ve společnosti s rodačkou z Dolní Bečvy a bývalou žákyní naší školy velmi příjemný.

Těšíme se naPo čtyřech a půl letech jsme mohli v naší knihovně znovu přivítat oblíbenou spisovatelku Zuzanu Maléřovou. Tentokrát přijela představit svou nivou knihu Kartografie srdce. Návštěvníci se dověděli, jak kniha vznikla, co ji k tomu vedlo, paní Maléřová přečetla i pár ukázek pro ilustraci.

Ale povídalo se o všem možném: o cestování, o její velké lásce ke zvířatům, o tom, že původně chtěla být veterinářkou, o lidech… zkrátka jak jsme u Zuzany Maléřové zvyklí – Po čtyřech a půl letech jsme mohli v naší knihovně znovu přivítat oblíbenou spisovatelku Zuzanu Maléřovou. Tentokrát přijela představit svou nivou knihu Kartografie srdce. Návštěvníci se dověděli, jak kniha vznikla, co ji k tomu vedlo, paní Maléřová přečetla i pár ukázek pro ilustraci.

Ale povídalo se o všem možném: o cestování, o její velké lásce ke zvířatům, o tom, že původně chtěla být veterinářkou, o lidech… zkrátka jak jsme u Zuzany Maléřové zvyklí – o životě.

Povídání bylo oravdu pestré, zajímavé, čas strávený ve společnosti s rodačkou z Dolní Bečvy a bývalou žákyní naší školy velmi příjemný.

Těšíme se na další setkání.

Share This