Novinky v knihovně

Kouzelné čtení s Albi tužkou

Kouzelné čtení je zábava pro děti s interaktivní Albi tužkou, mluvícími knihami a hrami. Vydejte se s dětmi pátrat po záhadách lidského těla, proveďte je pohádkovým světem, objevujte zákoutí vesmíru, učte se anglicky… Knihy a hry jsou plné dialogů, písniček, vědomostí, které umožňují zvídavým dětem se rozvíjet.

Mnozí jistě některou knihu s Albi tužkou mají, stačí tedy si jen půjčit knížku. Ti ostatní, kteří ještě Kouzelné čtení nevyzkoučeli, půjčí si knihu i tužku. Je to zábava, která neomrzí.

Hlavolamy

Pro ty, kteří si rádi „lámou hlavu“, jsou v oddílu společenských her připraveny hlavolamy a také knihy hádanek a rébusů.

Nové časopisy

Šikovné maminky, které chtějí svým dětem (i sobě) něco ušít, si mohou půjčit nové časopisy: Burda, Ottobre, My Image Magazine a B-Trendy.